Witamy Państwa w serwisie internetowym firmy handlowej  „Lechjan”.
Jesteśmy profesjonalną i prężnie działającą firmą z tradycjami, aspiracjami i z wieloletnim doświadczeniem.  Swoją działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1991 roku. Od początku zajęliśmy się bezpośrednim importem kwiatów sztucznych. Najpierw z Niemiec, Holandii i Belgii, a od 1996 roku rozpoczeliśmy import z innych krajów pozaeuropejskich.

Nasza oferta obejmuje kwiaty pojedyńcze, bukiety kwiatowe, łodygi i bluszcze. Importujemy także portale kominkowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w siedzibie firmy,  gdzie posiadamy szeroką gamę wzorów i kolorów.

Właścicieli kwiaciarni zapraszamy do naszej hurtowni w Tychach przy ul. Sadowej 12 (obok stacji orlen) lub na stronę www.

Ciągle dynamicznie się rozwijamy i pozyskujemy coraz to nowych prestiżowych zaufanych dostawców i rzetelnych kontrahentów  nawet z najbardziej odległych zakątków świata.

Bezpośredni import i prawie 25-letnia owocna współpraca z naszymi kooperantami,  pozwala nam na zagwarantowanie naszym  Klientom maksymalnie najwyższej jakości towarów, w niezwykle atrakcyjnych, niskich i konkurencyjnych cenach hurtowych.

„Lechjan” zaopatruje nie tylko hurtownie w naszym kraju, ale również w Niemczech, Czechach, Słowacji, Ukrainie i Rosji. Nasz asortyment jest ciągle powiększany i dostosowywany do potrzeb zmieniającego się rynku,  zgodnie z obowiązującymi trendami i modą. Odpowiada za to nasz wysoko wykfalifikowany i wyspecjalizowany zespół, który zawsze jest do Państwa  dyspozycji i jest dumą naszej firmy.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nie ulegamy rutynie. Nasz priorytet, to dbanie o zadowolenie naszych Klientów, dlatego ciągle się udoskonalamy, rozwijamy, modernizujemy, dostosowujemy do obecnych standardów. Uczestniczymy w targach branżowych z naszej dziedziny handlu. Zapewniamy doradztwo, miłą, szybką, sprawną, fachową i profesjonalną obsługę. Dogodne formy i terminy płatności, dla stałych odbiorców. Możliwość realizacji zamówień indywidualnych po wcześniejszym uzgodnieniu. Szybki i ciągły dostęp do nowości.

Odbiór towaru osobiście lub wysyłka kurierem, po uprzednim zaksięgowaniu wpłaty. Przy dużych zamówieniach dostawa gratis. Pierwsze zamówienia internetowe realizowane są tylko po weryfikacji Państwa firmy pod adresem:

https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx

Bezpośredni Importer LECHJAN GRUPA s. c.

ul. Męczeństwa Narodów 1A

32-600 Oświęcim – Brzezinka

Nie obsługujemy osób fizycznych i klientów indywidualnych.
Zapraszamy do współpracy tylko i wyłącznie podmioty gospodarcze.

Zaufaj naszemu  25-letniemu doświadczeniu.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy,

Centrum Sprzedaży i Dystrybucji
Zespół Lechjan Grupa S.C